«MBIZZ» Youtuber Income Per View


«MBIZZ»

«MBIZZ»

Subscribers:

38.1K

Total views:

6,809,630

Channel description:

Ketu do gjeni video per Kengetaret,Artistet Shqiptar lajme per ta ose diqka nga jeta tyre. Bashkohu ne rrugetimin tone duke klikuar butonin "SUBSCRIBE" 1,000 Subscribers: 10/03/2021 5,000 Subscribers: 23/03/2021 10,000 Subscribers: 07/06/2021 50,000 Subscribers: __/__/_____ 100,000 Subscribers:__/__/____ Per Reklam na kontakton ne email: [email protected] Instagram: mbizzofficial

Recent videos:

Cllevio per provokimin e Noizyt ndaj Mozzikut

Follow MBIZZ ne Instagram: https://www.instagram.com/mbizzofficial/ Follow MBIZZ ne TikTok: https://www.tiktok.com/@mbizzmedia [ Foto eksluzive dhe merr lajmin vesh i pari: https://www.youtube.com...

1,183
2:57
Watch

Noizy provokon Mozzik , perdori te dashurin e Loredanes

Follow MBIZZ ne Instagram: https://www.instagram.com/mbizzofficial/ Follow MBIZZ ne TikTok: https://www.tiktok.com/@mbizzmedia [ Foto eksluzive dhe merr lajmin vesh i pari: https://www.youtube.com...

1,225
1:46
Watch

Don Xhoni kopjon Noizyn , kengen A MDON

Follow MBIZZ ne Instagram: https://www.instagram.com/mbizzofficial/ Follow MBIZZ ne TikTok: https://www.tiktok.com/@mbizzmedia [ Foto eksluzive dhe merr lajmin vesh i pari: https://www.youtube.com...

2,675
1:41
Watch

Luiz Ejlli ft Noizy - Shpirtin ty ta fala ( REMIX )

Follow MBIZZ ne Instagram: https://www.instagram.com/mbizzofficial/ Follow MBIZZ ne TikTok: https://www.tiktok.com/@mbizzmedia [ Foto eksluzive dhe merr lajmin vesh i pari: https://www.youtube.com...

24,727
1:37
Watch

Stresi betohet se do e vras Cllevion

Follow MBIZZ ne Instagram: https://www.instagram.com/mbizzofficial/ Follow MBIZZ ne TikTok: https://www.tiktok.com/@mbizzmedia [ Foto eksluzive dhe merr lajmin vesh i pari: https://www.youtube.com...

9,025
4:07
Watch


EnglishFrançaisDeutschItalianoEspañol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *