«Aventurat e Julit» youtube gross income


Aventurat e Julit

Aventurat e Julit

Subscribers:

125K

Total views:

37,408,227

Channel description:

Juli, nje i ri i thjeshtë me ëndërra të ndërlikuara. Aventura shqiptare me autostop, buxhet të ulët, muzikë me ufo, fjetje në mënyra alternative, çdo gjë për ta bërë jetën sa më të bukur. Mirëseerdhët në një emision që është real dhe tejet inspirues

Top 5 popular videos:

Paskuqani Got Talent

403
14:06

Udhëtim me kamper në Paskuqan

1,135
51:58

Çfarë ju bën të lumtur?

878
10:34

Pantomima në Dajt 🎭 me fjalë... 😉

581
27:49

Udhëtim me kamper në Dajt

2,210
17:46


EnglishFrançaisDeutschItalianoEspañol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *